INFORMACJE

INFORMACJE

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jako najlepsza Nauka Jazdy w starym województwie leszczyńskim często jesteśmy proszeni o porady w sprawie prawa jazdy. Często chcecie wiedzieć jak formalnie wygląda Kurs oraz jakie dokumenty trzeba uzyskać przed zapisaniem się na Kurs. Odpowiadamy tutaj na najczęściej zadawane pytania.

Musisz mieć minimum 17 lat i 9 miesięcy.

Profil Kandydata na Kierowcę (PKK). Jest to numery wydawany przez Wydział Komunikacji właściwy ze względy na miejsce zameldowania. Żeby uzyskać PKK należy złożyć 1 zdjęcie do Prawa Jazdy, aktualne badania lekarskie i wniosek pobrany w Wydziale Komunikacji. PKK można uzyskać także w Starostwie Powiatowym.

Ustawowo badania lekarskie kosztują 200 zł.

To zależy od wielu czynników. Każdy Kursant może mieć własne tempo przyswajania wiedzy. To zależy również od dyspozycyjności Kursantów. Średnio można powiedzieć, że Kurs Prawa Jazdy kat. B robi się 3 miesiące.

Wszyscy nasi Instruktorzy są odpowiednio wykwalifikowani do pracy. Żeby dostać pracę w naszym OSK trzeba spełnić wiele kryteriów. Przez cały okres pracy natomiast odbywają się regularne szkolenia dla Kadry.

Tak, ale pod dwoma warunkami: motocykl może mieć pojemność do 125 cm3, a prawo jazdy kat. B trzeba mieć od minimum 3 lat.

Tak, ale wtedy najlepiej jest wziąć kilka lekcji doszkalających w mieście, w którym chce się zdawać, żeby nauczyć się po nim poruszać.

Tak, jest możliwość płatności w systemie ratalnym. Pierwsza wpłata w wysokości ok. 300 zł przed pierwszymi zajęciami teoretycznymi, ostatnia ratę należy zapłacić przed odbyciem egzaminu wewnętrznego.

Tak, oczywiście. Trzeba będzie tylko pojechać do Urzędu Komunikacji właściwego ze względu na zameldowanie, żeby uzyskać numer PKK.

Tylko pod warunkiem, że posiadasz już Prawo Jazdy. Pojazdem nie może kierować osoba do tego nieupoważniona, gdzie osoba upoważniona to taka, która posiada albo dokument stwierdzający jej uprawnienia, albo taka, która ma numer PKK upoważniający ją do nauki.

GODNI ZAUFANIA

Akredytacja Kuratorium Oświaty

OPINIE O NAS

Opinie Kursantów o OSK Kasia

UDOSTĘPNIJ ZNAJOMYM:

MASZ PYTANIA?

CHĘTNIE POMOŻEMY:

NOWA SÓL:

GODNI ZAUFANIA

Jakość jest bez wątpienia słowem kluczowym dla każdego przedsiębiorcy. Wszyscy prowadzący działalność gospodarczą powinni dążyć do zapewnienia oferowanym przez siebie produktom bądź usługom jak najwyższej jakości.

Posiadana przez OSK Kasia Akredytacja Kuratorium Oświaty potwierdza:

  • posiadanie wykwalifikowanej i doświadczonej kadrę dydaktycznej,
  • zapewnienie profesjonalnych materiałów oraz odpowiedniego zaplecza dydaktycznego do prowadzenia szkoleń,
  • dbałość o ciągłą ewaluację procesu dydaktycznego,
  • stawia na jakość oferowanych usług dydaktycznych,

Dzięki temu gwarantujmy naszym Klientom wysoką jakość zajęć w każdym ich aspekcie!

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW