FLOTA

FLOTA

osk-kasia-nauka-jazdy-flota-toyota-yaris

Posiadamy cztery egzemplarze Toyota Yaris. To osobowy samochód należący do klasy B małych aut miejskich. Wyposażone w silnik benzynowy o pojemności 1.2 i mocy 100 KM oraz elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC).

Opel Vivaro nowej generacji oferowany jest w trzech długościach nadwozia – 460 cm, 495 cm, 530 cm. Maksymalna ładowność wzrosła o 200 kg do nawet 1,4 tony. Z kolei maksymalna wysokość 1,94 m ma sprawić, że lekki samochód dostawczy poradzi sobie na większości parkingów podziemnych.

osk-kasia-nauka-jazdy-flota-mercedes-vito

Pojazd został zbudowany w oparciu o płytę podłogową Volkswagena T4. W 1997 roku pod maskę pojazdu trafił silnik VolkswagenaVR6 o mocy 174 KM. W 1999 roku auto przeszło facelifting. Zmieniono m.in. wnętrze oraz detale nadwozia i przede wszystkim wprowadzono nowoczesne jednostki CDI o mocy nawet 120 KM.

osk-kasia-nauka-jazdy-flota-man-tgl

Dysponujemy trzema ciężarówkami szkoleniowymi wyposażonymi w silnik o pojemności 7,0 L (dysponujący mocą 240 KM) oraz manualną skrzynię biegów. Samochód wykorzystywany jest do szkolenia kierowców samochodów ciężarowych.

osk-kasia-nauka-jazdy-flota-autobus-man

Posiadamy jeden egzemplarz niskopodłowego autobusu MAN Lion’s City. Produkowany od 2005 roku przez niemiecką firmę MAN w miejscowościach: Salzgitter oraz w Sadach koło Poznania. Egzamin odbywa się przy wykorzystaniu naszego autobusu szkoleniowego.

Podczas zajęć dla kierowców samochodów dostawczych i ciężarowych wykorzystujemy również profesjonalne naczepy szkoleniowe. Do dyspozycji uczestników oddajemy trzy profesjonale zabudowane naczepy.

MASZ PYTANIA?

CHĘTNIE POMOŻEMY:

NOWA SÓL:

GODNI ZAUFANIA

Jakość jest bez wątpienia słowem kluczowym dla każdego przedsiębiorcy. Wszyscy prowadzący działalność gospodarczą powinni dążyć do zapewnienia oferowanym przez siebie produktom bądź usługom jak najwyższej jakości.

Posiadana przez OSK Kasia Akredytacja Kuratorium Oświaty potwierdza:

  • posiadanie wykwalifikowanej i doświadczonej kadrę dydaktycznej,
  • zapewnienie profesjonalnych materiałów oraz odpowiedniego zaplecza dydaktycznego do prowadzenia szkoleń,
  • dbałość o ciągłą ewaluację procesu dydaktycznego,
  • stawia na jakość oferowanych usług dydaktycznych,

Dzięki temu gwarantujmy naszym Klientom wysoką jakość zajęć w każdym ich aspekcie!

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW